Wizyta w anodowni

Witamy!
Pierwsze produkty zostały dostarczone do anodowania. Po całodziennej podróży wracamy zmęczeni do naszego pięknego Jasła. Po odwiedzinach w zakładzie specjalizującym się w anodowaniu i po obejrzeniu gotowych produktów, nie możemy doczekać się prezentacji naszej pokazowej furtki z aluminium anodowanego. Zapraszamy do śledzenia naszej strony. Wkrótce powinno pojawić się więcej zdjęć w zakładce bramy

Serdecznie Pozdrawia Państwa,
Zespół Stryjka

Wieszaki do myjni

Stryjek zaprasza do zapoznania się z ofertą naszych wieszaków do myjni. Wykonane ze stali nierdzewnej elementy gwarantują estetyczny i trwały wygląd w tak wymagających warunkach. Mocna sprężyna zapewnia wysokiej mocy ścisk i jednocześnie bezpieczny dla wieszanych elementów. Wieszaki posiadają bardzo nowoczesny i estetyczny wygląd, szczotkowanie nadaje powierzchni stali bardzo elegancki i szlachetny design. Udzielamy długoterminowej gwarancji na nasze produkty. W sprawie oferty prosimy o kontak na stryjek@stryjek.pl. Pozdrawia serdecznie zespół Stryjek Sp. z o.o..

Zapraszamy!

Witamy serdecznie na nowo powstałej witrynie Stryjka. Z pomocą całego zespołu będziemy próbowali wprowadzić was w nasz świat produktów ze stali szlachetnej.